Про встановлення орендної плати ПП Ліхтанській О.І.

ГоловнаСесії районної ради5 сесіяПроекти рішень → Про встановлення орендної плати ПП Ліхтанській О.І.

 06.04.2016


 

УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

 

П’ята сесія                                                VІІ скликання

 

від _________ 2016 року                            № ____

 

Про встановлення орендної
плати ПП Ліхтанській О.І.

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Положенням про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 26.11.2013 року №413 зі змінами, пунктом 2.16 Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням районної ради від 26.11.2013 року №414, розглянувши лист ПП Ліхтанської О.І. від 05.04.2016 року, враховуючи рекомендації робочої групи районної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району від 05.04.2016 року (протокол №39) та постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від _________ року, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Встановити орендну плату ПП Ліхтанській О.І. за оренду частини приміщення Краснопільської АЗПСМ, яке перебуває на балансі КУ «Чуднівський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги», загальною площею 24 кв. м., для розміщення стоматологічного кабінету в розмірі 1 грн. на рік (без ПДВ) на весь період оренди.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                                    П.П. Домашенко