Про встановлення орендної плати Красногірській сільській раді

ГоловнаСесії районної ради5 сесіяПроекти рішень → Про встановлення орендної плати Красногірській сільській раді

 06.04.2016


 

УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

П’ята сесія                                                  VІІ скликання

 

від  _________ 2016  року                            № ____

 

Про встановлення орендної 
плати Красногірській сільській раді

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Положенням про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 26.11.2013 року №413 зі змінами, пунктом 2.16 Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням районної ради від 26.11.2013 року №414, розглянувши лист Красногірської сільської ради від 01.04.2016 року №25, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від _________ року, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Встановити орендну плату Красногірській сільській раді за оренду частини приміщення Красногірської ЗОШ І-ІІ ступенів, яке перебуває на балансі відділу освіти райдержадміністрації, загальною площею 159,95 кв. м., для розміщення дошкільного навчального закладу в розмірі 1 грн. на рік (без ПДВ) на весь період оренди.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

  Голова ради                                                      П.П. Домашенко