Про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на здачу в оренду частини приміщення

ГоловнаСесії районної ради5 сесіяПроекти рішень → Про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на здачу в оренду частини приміщення

05.04.2016


УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РІШЕННЯ

 

П’ята сесія                                              VІІ скликання

 

від  _________ 2016  року                               № ____

 

Про надання дозволу відділу
освіти райдержадміністрації
на здачу в оренду частини
приміщення

 

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Положенням про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 26.11.2013 року №413 зі змінами, Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням районної ради від 26.11.2013 року №414, розглянувши листи відділу освіти райдержадміністрації від 22.03.2016 року №199 та сектору культури райдержадміністрації від 28.03.2016 року № 124, враховуючи рекомендації робочої групи районної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району від  05.04.2016 року (протокол №39) та постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від _______ року, районна рада

 

ВИРІШИЛА: 

1. Надати дозвіл відділу освіти райдержадміністрації на здачу в оренду сектору культури райдержадміністрації частини приміщення, що знаходиться за адресою м. Чуднів, вул. Соборна, 1,  загальною площею 632,95 кв. м. та є майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, для розміщення школи мистецтв Чуднівської районної ради з орендною платою у розмірі 1 грн. на рік (без ПДВ) з 01.04.2016 року терміном на 2 роки 11 місяців.

2. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації Паращенко Н.М. укласти договір оренди відповідно до Положення про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

      

 

Голова ради                                                         П.П. Домашенко