Про надання дозволу Чуднівській центральній районній лікарні на продовження договору оренди частини приміщення

ГоловнаСесії районної ради5 сесіяПроекти рішень → Про надання дозволу Чуднівській центральній районній лікарні на продовження договору оренди частини приміщення

 11.04.2016


УКРАЇНА


ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ


 

РІШЕННЯ

 

 

П’ята сесія                                               VІІ скликання

 

від  _________ 2016  року                         № ____

 

Про надання дозволу Чуднівській
центральній районній лікарні на
продовження договору оренди
частини приміщення

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Положенням про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 26.11.2013 року №413 зі змінами, пунктом 2.16 Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням районної ради від 26.11.2013 року №414, розглянувши лист головного лікаря Чуднівської ЦРЛ від 29.03.2016 року №415, враховуючи рекомендації робочої групи районної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району від  05.04.2016 року (протокол №39) та постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

 

ВИРІШИЛА: 

1. Надати дозвіл Чуднівській центральній районній лікарні на продовження договору оренди частини приміщення поліклінічного відділення, загальною площею 393,66 кв. м. та є майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, для розміщення кабінетів комунальної установи «Чуднівський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» з орендною платою в розмірі 1 грн. на рік (без ПДВ) з 01.02.2016 року терміном на 1 рік.

2. Головному лікарю Чуднівської ЦРЛ Лукашенку І.В. продовжити договір оренди відповідно до Положення про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

      

 

Голова ради                                                            П.П. Домашенко