Про внесення змін до Положення про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району

ГоловнаСесії районної ради4 сесіяПроекти рішень → Про внесення змін до Положення про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району

 29.01.2016

 

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Четверта  сесія                                           VІІ скликання

 

від   ________  2016 року                            № ____

 

 

Про внесення змін до Положення
про оренду майна, що є спільною
власністю територіальних громад
сіл, селищ, міста району

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від _________ року, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         Внести зміни до Положення про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 26.11.2013 року № 413, виклавши пункт 1.5 у новій редакції:

«1.5. Робоча група з питань використання майна районної ради (далі – робоча група) утворюється згідно з розпорядженням голови районної ради. До її складу входять: голова районної ради – голова робочої групи, заступник голови районної ради – заступник голови робочої групи, по одному представнику від депутатських фракцій, які зареєстровані у виконавчому апараті районної ради, начальник відділу з питань управління майном комунальної  власності виконавчого апарату районної ради  (секретар робочої групи), головний спеціаліст з питань юридичного забезпечення виконавчого апарату районної ради, представник районної державної адміністрації (за згодою).

Робоча група правомочна розглядати питання та приймати рішення простою більшістю від її загального складу. Засідання робочої групи оформляється протоколом, а її рішення носять рекомендаційний характер.

Робоча група контролює стан, напрями та ефективність використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району».

 

 

Голова  ради                                                         П.П. Домашенко