Про Програму оздоровлення території Чуднівського району Житомирської області від сказу на 2016-2020 роки

ГоловнаСесії районної ради4 сесіяПроекти рішень → Про Програму оздоровлення території Чуднівського району Житомирської області від сказу на 2016-2020 роки

29.01.2016


 

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Четверта  сесія                                           VІІ скликання

 

від  _________ 2016  року                           № ____

 

Про Програму оздоровлення
території Чуднівського району
Житомирської області від сказу
на 2016-2020роки

 

Відповідно до  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою комплексного розв’язання проблеми захисту населення та сільськогосподарських, домашніх і диких тварин від захворювання на сказ, враховуючи подання Чуднівської районної державної адміністрації від 29.01.2016 року  №16/133  та рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити Програму оздоровлення території Чуднівського району Житомирської області від сказу на 2016-2020роки (додається).

2.Щорічно, в межах можливостей районного бюджету, передбачати кошти на реалізацію заходів Програми.

3.Головним розпорядником коштів районного бюджету по фінансуванню Програми визначити управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

4.Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації щороку,  до 20 березня,  інформувати районну раду про виконання заходів Програми.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин та охорони  навколишнього природного середовища.

 

 

Голова ради                                                П.П. Домашенко

 

 

Файли до розділу: