Про встановлення орендної плати

ГоловнаСесії районної ради32 сесіяПроєкти рішень → Про встановлення орендної плати

21.02.2020

 

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

 

Тридцять друга сесія                                        VІІ скликання

 

 

 

____________________                      №  

 

Про встановлення орендної 

плати  

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 30 травня 2017 року  № 253, пункту 10 Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням районної ради від 30 травня 2017 року  № 254,  розглянувши  лист обласного бюро судово-медичної експертизи Житомирської обласної ради від 24 лютого 2020 року № 94, враховуючи рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:    

       

1. Встановити орендну плату обласному бюро судово-медичної експертизи Житомирської обласної ради  за оренду частини приміщення, яке перебуває на балансі КНП «Чуднівська центральна районна лікарня», а саме: двох кабінетів на першому поверсі поліклініки площею 33,4 кв.м та чотирьох кабінетів стоматологічного відділення площею 48,5 кв.м. за адресою м. Чуднів, вул. Житомирська,15, в  розмірі 1 грн. в рік  терміном на один рік .

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

     

           Голова ради                                        Павло    ДОМАШЕНКО