Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту комунального підприємства «Чуднівська центральна районна аптека № 65»

ГоловнаСесії районної ради32 сесіяПроєкти рішень → Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту комунального підприємства «Чуднівська центральна районна аптека № 65»

05.03.2020

 

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Тридцять друга сесія                                       VІІ скликання

 

_______________________                №

 

Про внесення змін та затвердження

в новій редакції Статуту

комунального підприємства

«Чуднівська центральна районна

аптека № 65»

          

Відповідно до статей 43, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист комунального  підприємства «Чуднівська центральна районна аптека № 65» від 05 лютого 2020 року № 17  та враховуючи рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни та затвердити у новій редакції Статут комунального підприємства «Чуднівська центральна районна аптека № 65» (додається).

2. Директору комунального підприємства «Чуднівська центральна районна аптека № 65» Куліківському  В.А. забезпечити державну реєстрацію Статуту в новій редакції відповідно до чинного законодавства, про що повідомити районну раду в місячний термін.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                          Павло ДОМАШЕНКО