Про передачу стоматологічного обладнання

ГоловнаСесії районної ради32 сесіяПроєкти рішень → Про передачу стоматологічного обладнання

11.02.2020

 

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

 

Тридцять друга сесія                                        VІІ скликання

 

 

 

____________________                 №  

 


Про передачу  стоматологічного

обладнання

      

        Відповідно до статей  43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ,міста району, затвердженого рішенням районної ради від 26 травня 2011 року № 95, розглянувши лист комунального некомерційного підприємства «Чуднівська центральна районна лікарня» від 05 лютого 2020 року № 01-20/184, рішення Краснопільської сільської ради від 22 серпня 2019 року № 1197 «Про згоду на прийняття до комунальної власності Краснопільської сільської ради стоматологічного обладнання» та враховуючи рекомендації постійних комісій, районна рада

ВИРІШИЛА:

       1. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, з балансу комунального  некомерційного підприємства «Чуднівська центральна районна лікарня» у комунальну власність територіальної громади Краснопільської сільської ради стоматологічне обладнання згідно з переліком, що додається.

       2. Комунальному некомерційному підприємству «Чуднівська центральна  районна лікарня» (Лукашенко І.В.) забезпечити приймання-передачу майна відповідно до вимог чинного законодавства та в місячний термін повідомити районну раду.

       3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

                               

 

 Голова ради                                          Павло ДОМАШЕНКО

                                                                

 

Файли до розділу: