Про передачу нерухомого майна

ГоловнаСесії районної ради32 сесіяПроєкти рішень → Про передачу нерухомого майна

06.03.2020

 УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

 

Тридцять друга сесія                                                   VІІ скликання

 

 

 

______________________                      №  

 

Про передачу нерухомого майна

      

        Відповідно до статей  43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 26 травня 2011 року № 95, розглянувши лист Чуднівської районної державної адміністрації від 12 лютого 2020 року № 01-46/180, рішення Краснопільської сільської ради від 22 січня 2020 року № 1652 «Про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади Краснопільської сільської ради майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чуднівського району» та враховуючи рекомендації постійних комісій, районна рада

ВИРІШИЛА:

       1. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, з балансу сектору освіти Чуднівської районної державної адміністрації у комунальну власність територіальної громади Краснопільської сільської ради основні засоби Жеребківської ЗОШ I-II ступенів Чуднівської районної ради Житомирської області згідно з переліком, що додається.

       2. Сектору освіти Чуднівської районної державної адміністрації  (Паращенко Н.М.) забезпечити приймання-передачу майна відповідно до вимог чинного законодавства та в місячний термін повідомити районну раду.

       3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

                       

Голова ради                                          Павло ДОМАШЕНКО

Файли до розділу: