Про передачу майна

11.02.2020

 

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

 

Тридцять друга сесія                                    VІІ скликання

 

 

 

____________________                      №  

 

 

 

Про передачу  майна

          

       Відповідно до статей 43, 60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 26 травня 2011року № 95, враховуючи лист комунального некомерційного підприємства «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги» від 31 січня 2020року № 01-21/96 та рекомендації постійних комісій , районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

       1. Передати безоплатно майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, що перебуває на балансі комунального некомерційного підприємства «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги», на баланс комунального некомерційного підприємства «Чуднівська центральна районна лікарня» згідно з переліком, що додається.

       2. Комунальному некомерційному підприємству «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Скриваник А.Р.) забезпечити приймання-передачу майна відповідно до вимог чинного законодавства та в місячний термін повідомити районну раду.

       3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

          Голова ради                                          Павло ДОМАШЕНКО