ПРОТОКОЛ №2 постійної комісії районної ради з питань cоціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, діяльності житлово-комунального господарства від 21 січня 2016 року

ГоловнаСесії районної ради3 сесіяПРОТОКОЛИ постійних комісій районної ради → ПРОТОКОЛ №2 постійної комісії районної ради з питань cоціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, діяльності житлово-комунального господарства від 21 січня 2016 року

 22.01.2016


ПРОТОКОЛ №2

постійної комісії районної ради з питань cоціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, діяльності житлово-комунального господарства

                                                

від 21 січня 2016 року                                Початок о 14:00 год.
                                                                    Мала зала засідань 
                                                                    районної ради

                                                       

Комісія з питань cоціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, діяльності житлово-комунального господарства

 

1.     Далекий Михайло Миколайович – заступник голови комісії

2.     Воробйов Віталій Вікторович

3.     Падурян Ігор Вікторович

4.     Снігур Людмила Сергіївна

 

У РОБОТІ КОМІСІЇ БЕРУТЬ УЧАСТЬ:

 

Домашенко Павло Павлович – голова районної ради;

Відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради.

 

ЗАПРОШЕНІ:

 

Яригін Петро Іванович  – голова райдержадміністрації;

Загоненко Наталія Павлівна – заступник голови райдержадміністрації;

Захарчук Лариса Миколаївна – начальник управління фінансів райдержадміністрації.

 

СЛУХАЛИ: Заступника голови постійної комісії з питань cоціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, діяльності житлово-комунального господарства Далекого М.М. про порядок денний засідання постійної комісії з питань cоціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, діяльності житлово-комунального господарства.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1.       Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.                                                                                          

                                                          Доповідач: Захарчук Л.М. – начальник управління фінансів райдержадміністрації

 

2.       Про передачу коштів на утримання дошкільних закладів освіти та установ культури .

                                                            Доповідач: Захарчук Л.М. – начальник управління фінансів райдержадміністрації

 

3.       Про районний бюджет на 2016 рік .

Доповідач: Захарчук Л.М. – начальник управління фінансів райдержадміністрації

 

 4. Про оплату праці голови районної ради.

Доповідач: Ратошнюк В.В. -  керуючий справами виконавчого апарату  районної ради

 

5. Різне.

 

ВИРІШИЛИ: Порядок денний засідання постійної комісії районної ради з питань cоціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, діяльності житлово-комунального господарства затвердити.

 

   Депутати вирішили розглядати питання у такому порядку.

 

 СЛУХАЛИ: Про оплату праці голови районної ради.

Доповідач: Ратошнюк В.В. -  керуючий справами виконавчого апарату  районної ради

 

Ратошнюк В.В. – керуючий справами виконавчого апарату районної ради повідомила, що при прийнятті районного бюджету розглядається питання про оплату праці голові районної ради так, як в районному бюджеті на 2016 рік передбачаються видатки на оплату праці виконавчому апарату районної ради. Зазначила, що постановою КМУ від 09.03.2006р. №268 передбачено, що видатки, які пов»язані з надбавками, премією і виплатою матеріальної допомоги голові та заступнику голови районної ради розглядаються на сесії районної ради і всі ці виплати проводити в межах затверджених видатків на оплату праці на 2016 рік.

 

Проголосували:

За – 4

Проти – 0

Утримались – 0

 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рекомендації № 9/9 «Про оплату праці голови районної ради»(додаються).

СЛУХАЛИ: Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації .

                                                         Доповідач: Захарчук Л.М. – начальник управління фінансів райдержадміністрації

 

Захарчук Л.М. – начальник управління фінансів райдержадміністрації ознайомила присутніх із розпорядженнями про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік, які були прийняті протягом грудня 2015 року головою районної державної адміністрації.

(Виступ додається)

 

Проголосували:

За – 4

Проти – 0

Утримались – 0

 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рекомендації № 10/10 «Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації»(додаються).

 

СЛУХАЛИ: Про передачу коштів на утримання дошкільних закладів освіти та установ культури .

                                                                Доповідач: Захарчук Л.М. – начальник управління фінансів райдержадміністрації

 

Захарчук Л.М. – начальник управління фінансів райдержадміністрації повідомила присутнім про передачу коштів на утримання дошкільних закладів освіти та установ культури і запропонувала підтримати дане питання та винести на розгляд сесії районної ради.

(Виступ додається)

 

Проголосували:

За – 4

Проти – 0

Утримались – 0

 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рекомендації № 11/11 «Про передачу коштів на утримання дошкільних закладів освіти та установ культури»(додаються).

 

СЛУХАЛИ: Про районний бюджет на 2016 рік .

Доповідач: Захарчук Л.М. – начальник управління фінансів райдержадміністрації

 

Захарчук Л.М. – начальник управління фінансів райдержадміністрації ознайомила присутніх з основними показниками доходної та видаткової частини районного бюджету на 2016 рік. Зазначила, що в 2016 році аналогічно як і в 2015 році видатки на загальну середню освіту та на охорону здоров»я фінансуватимуться з районного бюджету за рахунок цільових субвенцій з державного бюджету, обсяги яких визначені за формулою та затверджені в Законі України «Про Державний бюджет України на 2016 рік».

Витрати на утримання дошкільних, позашкільних та інших закладів освіти, закладів культури, фізичної культури і спорту, соціального захисту населеня, районної ради та центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді, а також фінансування інших видатків, передбачених районними програмами, будуть здійснюватися за рахунок надходжень податків та зборів до районного бюджету та базової дотації з державного бюджету.

 

(Виступ додається)

 

В обговоренні даного питання взяли участь депутати районної ради Снігур Л.С. та Падурян І.В.

Снігур Л.С. – депутат районної ради поцікавилася, чи можливе закриття ФАПів та ФП при недостатності коштів на галузь охорони здоров»я.

Захарчук Л.М. – начальник управління фінансів райдержадміністрації повідомила, що в минулому році теж була велика недостатність коштів на виплату заробітної плати працівникам районних бюджетних установ, але вдалося зберегти наявну мережу закладів освіти та медицини. Зазначила, що без оптимізації мережі та штатної чисельності в 2016 році важко щось говорити,  так як 24.12.2015 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів» і в прикінцевих положеннях цього Закону прописано, що потрібно забезпечити скорочення штатної чисельності працівників щонайменш на 10 відсотків також доручено Кабінету Міністрів України  розробити протягом трьох місяців типові штатні нормативи по кожній галузі бюджетної сфери.

Яригін П.І. – голова райдержадміністрації звернув увагу присутніх на те, що саме в сільській місцевості з малою чисельністю населення, людям потрібні фельдшери та медсестри, які можуть надати первинну невідкладну допомогу, тому такі заклади як ФАПи та ФП потрібно зберігати різними способами.

Падурян І.В. – депутат районної ради поцікавився, чому не вистачає коштів на галузі освіти та охорони здоров»я, а інші галузі такі, як культура, забезпечені в повному обсязі.

Захарчук Л.М. – начальник управління фінансів райдержадміністрації повідомила, що на стадії формування районного бюджету неможливо збільшити обсяг освітньої та медичної субвенції, але в процесі виконання районного бюджету будуть шукати шляхи, заходи, фінансові ресурси для того, щоб перекрити недостатність коштів по даних галузях.

 

Проголосували:

За – 4

Проти – 0

Утримались – 0

 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рекомендації № 12/12 «Про районний бюджет на 2016 рік» (додаються).

 

СЛУХАЛИ:  Про звернення президента Української асоціації районних та обласних рад щодо підтримки проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України( щодо децентралізації влади).

Доповідач: Домашенко П.П. – голова районної ради

 

Домашеко П.П. – голова районної ради зачитав звернення президента Української асоціації районних та обласних рад щодо підтримки проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України( щодо децентралізації влади) та повідомив, що на спільному засіданні постійних комісій з питань регламенту, депутатської етики, місцевого самоврядування, законності, правопорядку і прав людини та  комісії з гуманітарних питань та соціального захисту населення розглядалося дане питання і депутати запропонували підтримати дане звернення  та направити його до народного депутата України Развадовського В.Й.

 

Проголосували:

За – 4

Проти – 0

Утримались – 0

 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рекомендації № 13/13 «Про звернення президента Української асоціації районних та обласних рад щодо підтримки проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України( щодо децентралізації влади)» (додаються).  

 

Заступник голови комісії                                М.М. Далекий

 

За секретаря комісії                                                        Л.С. Снігур