Про встановлення розміру орендної плати Українській православній церкві (парафія Різдва Пресвятої Богородиці м. Чуднів)

ГоловнаСесії районної ради3 сесіяПроекти рішень → Про встановлення розміру орендної плати Українській православній церкві (парафія Різдва Пресвятої Богородиці м. Чуднів)

 19.11.2015

 

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РІШЕННЯ

 

Третя  сесія                                                         VІІ скликання

 від  _________ 2015  року               № ____

 

Про встановлення розміру

орендної плати Українській

православній церкві (парафія

Різдва Пресвятої Богородиці м. Чуднів)

 

     Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Положенням про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району , затвердженого рішенням районної ради від 26.11.2013 року № 413, пунктом 2.16 Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням районної ради від 26.11.2013 року № 414, розглянувши  лист головного лікаря Чуднівської центральної районної лікарні Лукашенка І.В. від 03.12.2015 року № 1541, враховуючи рекомендації робочої групи районної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району від  08.12.2015 року (протокол № 36) та постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

 

ВИРІШИЛА: 

         1. Встановити орендну плату Українській  православній  церкві (парафії  Різдва Пресвятої  Богородиці м. Чуднів) за оренду частини  приміщення на першому поверсі стаціонарного відділення Чуднівської центральної районної лікарні  за адресою м. Чуднів, вул. Житомирська, 15 загальною площею 43,00  кв. м.  в  розмірі 1 грн. 20 коп. (з урахуванням ПДВ) терміном на один рік.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

        Голова ради                                              П.П. Домашенко