№ 474 Про визначення умов оплати праці голови районної ради

ГоловнаСесії районної ради23 сесіяРішення → № 474 Про визначення умов оплати праці голови районної ради

  22.12.2018

 

   

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Двадцять третя сесія                                      VІІ скликання

 

від 21 грудня 2018 року              474

 

Про визначення умов оплати праці

голови районної ради

           

           Відповідно до  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 21, 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів», враховуючи рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

           

           1.  Присвоїти голові районної ради Домашенку Павлу Павловичу 6 ранг посадової особи місцевого самоврядування третьої категорії посад із встановленням надбавки до посадового окладу за ранг.

2.  Встановити голові районної ради Домашенку П.П. надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

3.  Надавати Домашенку П.П. допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати.

4. Виплати надбавок, матеріальної допомоги голові районної ради Домашенку П.П. проводити в межах затверджених видатків на оплату праці на 2019 рік. 

 

 

          Голова ради                                                  П.П. Домашенко