Про встановлення орендної плати редакції газети "Життя Чуднівщини"

ГоловнаСесії районної ради23 сесіяПроекти рішень → Про встановлення орендної плати редакції газети "Життя Чуднівщини"

  19.11.2018

 

Проект

   

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   РІШЕННЯ

 

 

Двадцять третя сесія                              VІІ скликання

 

від __________ 2018 року             № ____

 

 

Про встановлення орендної плати

редакції газети "Життя Чуднівщини"

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 9, 12 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», Положення про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого  рішенням районної ради від 30.05.2017 року № 253, пунктом 10 Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням районної ради від 30.05.2017 року № 254, розглянувши лист Редакції Життя Чуднівщини» від 19.11.2018 № 7, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від _________ 2018 року,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Встановити орендну плату редакції газети «Життя Чуднівщини» за оренду приміщення, яке перебуває на балансі Чуднівського районного комунального підприємства по обслуговуванню приміщень спільної власності територіальних громад, за адресою м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 125,  загальною площею 58,8 кв.м., в розмірі 1 грн. (без ПДВ) терміном на весь період оренди.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                                П.П.Домашенко