Про визначення умов оплати праці голови районної ради

ГоловнаСесії районної ради23 сесіяПроекти рішень → Про визначення умов оплати праці голови районної ради

  22.11.2018

 

Проект

   

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Двадцять третя сесія                                   VІІ скликання

 

від ____________ 2018 року        № _____

 

Про визначення умов оплати праці

голови районної ради

           

           Відповідно до  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 21, 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів», враховуючи рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

           

           1.  Присвоїти голові районної ради Домашенку Павлу Павловичу 6 ранг посадової особи місцевого самоврядування третьої категорії посад із встановленням надбавки до посадового окладу за ранг.

2.  Встановити голові районної ради Домашенку П.П. надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

3.  Преміювати Домашенка П.П. щомісячно, впродовж 2019 року, за фактично відпрацьований час по наслідках роботи за місяць у розмірах, визначених для преміювання працівників виконавчого апарату районної ради за відповідний місяць роботи в межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі районної ради на 2019 рік та економії коштів на оплату праці.

4.   Надавати  Домашенку П.П. матеріальну допомогу на оздоровлення та допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати.

5. Виплати надбавок, матеріальної допомоги та премії  голові районної ради Домашенку П.П. проводити в межах затверджених видатків на оплату праці на 2019 рік.

 

 

      Голова ради                                                П.П. Домашенко