Про передачу стоматологічного обладнання

ГоловнаСесії районної ради23 сесіяПроекти рішень → Про передачу стоматологічного обладнання

  14.12.2018

 

Проект

   

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

   

Двадцять третя сесія                             VІІ скликання

   

від _________ 2018 року          № ____ 

 

Про передачу стоматологічного

обладнання

            

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 26.05.2011 року № 95, враховуючи лист Чуднівської центральної районної лікарні від 13.12.2018 року № 01-20/1961, Вільшанської сільської ради від 14.12.2018 року №429 та рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від ________ 2018 року, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати безоплатно зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, з балансу Чуднівської центральної районної лікарні, у комунальну власність територіальної громади Вільшанської сільської ради  стоматологічне обладнання первісною  балансовою вартістю 11594 грн. згідно з переліком, що додається.

2. Чуднівській центральній районній лікарні (Лукашенко І.В.) забезпечити приймання-передачу майна відповідно до вимог чинного законодавства та в місячний термін повідомити районну раду.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                          П.П. Домашенко 

 

 

Файли до розділу: