Про встановлення орендної плати ТОВ « Редакція газети «Життя Чуднівщини»

ГоловнаСесії районної ради29 сесіяПроекти рішень → Про встановлення орендної плати ТОВ « Редакція газети «Життя Чуднівщини»

 19.11.2019

 

 

 

УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

 

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

   РІШЕННЯ

 

 

 

Двадцять дев’ята сесія                                          VІІ скликання

від   __________2019 року             №

 

Про встановлення орендної плати

ТОВ « Редакція газети «Життя Чуднівщини»

 

 

Відповідно до статей 43,60  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 9,12 Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», Положення про оренду майна, що є спільною власністю  територіальних громад сіл, селищ, міста району,  затвердженого  рішенням  районної  ради від  30.05.2017 року  № 253, пункту 17 Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням районної ради від 30.05.2017 року № 254, розглянувши лист ТОВ « Редакція газети «Життя Чуднівщини» від 19.11.2019 № 13, враховуючи рекомендації постійної  комісії з питань бюджету та комунальної власності   від  _________2019 року,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

 

1. Встановити орендну плату ТОВ «Редакція газети «Життя Чуднівщини» за оренду приміщення, яке перебуває на балансі Чуднівського районного комунального підприємства по обслуговуванню приміщень спільної власності територіальних громад, за адресою м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 125,  загальною площею 58,8 кв.м., в розмірі 1 грн. в рік терміном на рік.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                                               П.П.Домашенко