Про встановлення орендної плати комунальному некомерційному підприємству «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

ГоловнаСесії районної ради29 сесіяПроекти рішень → Про встановлення орендної плати комунальному некомерційному підприємству «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

 14.11.2019 


 

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Двадцять дев’ята сесія                     VII скликання

 

 

від   ____________2019  року                №

 

Про встановлення орендної плати   комунальному

некомерційному підприємству  «Чуднівський центр

первинної медико-санітарної допомоги»

 

          Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Положенням про оренду майна, що є спільною власністю  територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого  рішенням районної ради від 30.05.2017 року  № 253, пунктами 10 та 17  Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням районної ради від 30.05.2017 року № 254, розглянувши  лист комунального некомерційного підприємства «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги» від 07.10.2019 року № 01-20/1004, враховуючи рекомендації  постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від ­­­­_________ 2019 року, районна рада

ВИРІШИЛА:   

            1. Встановити орендну  плату комунальному некомерційному підприємству «Чуднівський центр первинної медико-санітарної допомоги» за оренду приміщення, яке перебуває на балансі комунального некомерційного підприємства « Чуднівська центральна районна лікарня» за адресою м. Чуднів, вул. Житомирська,15 загальною площею 393,66 кв.м., для розміщення адміністративно-господарської служби підприємства та Чуднівської АЗПСМ  в розмірі 1 грн. в рік  терміном на рік.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

        Голова ради                                                              П.П. Домашенко