Про визначення умов оплати праці голови районної ради

ГоловнаСесії районної ради29 сесіяПроекти рішень → Про визначення умов оплати праці голови районної ради

 13.11.2019

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Двадцять дев’ята   сесія                                        VІІ скликання

 

від  _________ 2019  року                № ____

 

 

Про визначення умов оплати праці

голови районної ради

 

Відповідно до  статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 21, 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року

№ 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів», враховуючи рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Встановити голові районної ради Домашенку П. П. надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

2.  Преміювати  Домашенка П.П.  щомісячно,  впродовж 2020 року, за фактично відпрацьований час по наслідках роботи за місяць у розмірах, визначених для преміювання працівників виконавчого апарату районної ради за відповідний місяць роботи в межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі районної ради на 2020 рік та економії коштів на оплату праці.

3.   Надавати  Домашенку П.П. матеріальну допомогу на оздоровлення та допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати.

4. Виплати надбавок, матеріальної допомоги та премії  голові районної ради Домашенку П.П. проводити в межах затверджених видатків на оплату праці  на 2020 рік.

 

 

      Голова ради                                                  П.П. Домашенко