Про районну Програму організації підвезення учнів та педагогічних працівників закладів освіти району до місць навчання, роботи і у зворотному напрямку на 2020-2021 роки

ГоловнаСесії районної ради29 сесіяПроекти рішень → Про районну Програму організації підвезення учнів та педагогічних працівників закладів освіти району до місць навчання, роботи і у зворотному напрямку на 2020-2021 роки

05.12.2019

 

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Двадцять дев’ята  сесія                                      VІІ скликання

 

від  _________ 2019  року                № ____

 

Про районну Програму організації

підвезення учнів та педагогічних

працівників закладів освіти району

до місць навчання, роботи  і у

зворотному напрямку на 2020-2021 роки

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 66 Закону України «Про освіту» з метою забезпечення рівного доступу дітей із сільської місцевості для здобуття якісної загальної середньої освіти та створення належних умов праці педагогічних працівників для організації освітнього процесу, враховуючи лист Чуднівської райдержадміністрації від 04.12.2019 року № 01-46/1590 та рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити районну Програму організації підвезення учнів та педагогічних працівників закладів освіти району до місць навчання, роботи і у зворотному  напрямку на 2020-2021 роки (додаток 1).

2. Затвердити Порядок проведення відшкодування витрат перевізникам за підвезення учнів та педагогічних працівників закладів освіти до місць навчання, роботи і у зворотному напрямку  на 2020-2021 роки (додаток 2).

3. Головним розпорядником коштів районного бюджету з реалізації заходів Програми визначити відділ освіти Чуднівської районної державної адміністрації.

4. Чуднівській районній державній адміністрації забезпечити виконання     даної Програми та щороку до 20 березня надавати районній раді інформацію про хід її виконання.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

 

Голова ради                                                 П.П. Домашенко

Файли до розділу: