Про затвердження передавального акту

ГоловнаСесії районної ради24 сесіяРішення → Про затвердження передавального акту

 22.03.2019

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Двадцять четверта сесія                                       VІІ скликання

від   20.03. 2019 року             № 483

 

 

Про затвердження

передавального акту  

 

Відповідно до статей 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 59, 78 Господарського Кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», рішення районної ради від 21.12.2018 року № 463 «Про реорганізацію шляхом перетворення Чуднівської центральної районної лікарні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від 18.03.2019 року, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.           Затвердити передавальний акт Чуднівської центральної районної лікарні правонаступнику комунальному некомерційному підприємству «Чуднівська центральна районна лікарня» (додається).

2.           Голові комісії з реорганізації Чуднівської центральної районної лікарні Лукашенку І.В. подати передавальний акт державному реєстратору для проведення державної реєстрації реорганізації юридичної особи в порядку, визначеному чинним законодавством України.

3.           Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

        Голова ради                                                       П.П. Домашенко