Про забезпечення дотримання законодавства України щодо збереження водних ресурсів у водоймах річки Тетерів

ГоловнаСесії районної ради24 сесіяРішення → Про забезпечення дотримання законодавства України щодо збереження водних ресурсів у водоймах річки Тетерів

 22.03.2019


УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Двадцять четверта  сесія                                                     VІІ скликання

 

від  20.03.2019  року               № 499

 

 

Про забезпечення дотримання законодавства

України щодо збереження водних ресурсів

у водоймах  річки Тетерів

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 15, 39 Закону України «Про тваринний світ», статті 9 Водного кодексу України, заслухавши усний запит депутата районної ради Пруса П.А. щодо критичної ситуації, яка склалася на річці Тетерів у зв’язку з різким коливанням рівня води, з метою охорони тваринного  світу та поліпшення середовища його існування,  районна рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

1. Суб’єктам господарювання всіх форм власності, в тому числі суб’єктам малої енергетики, забезпечити дотримання законодавства України щодо збереження водних ресурсів у водоймах  річки Тетерів в нерестовий період.

2. Звернутися до Чуднівської районної державної адміністрації щодо розгляду даного питання на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій..

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Голова ради                                                                П.П. Домашенко