Про дострокове припинення повноважень депутата Чуднівської районної ради VII скликання

ГоловнаСесії районної ради24 сесіяРішення → Про дострокове припинення повноважень депутата Чуднівської районної ради VII скликання

 20.03.2019

 

 

УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

 

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Двадцять четверта сесія                                          VІІ скликання

від   20.03. 2019 року             № 477

 

Про дострокове припинення повноважень

депутата Чуднівської районної ради

VII скликання

 

Враховуючи особисту заяву депутата Чуднівської районної ради VII скликання Воробйова Віталія Вікторовича  про складання повноважень депутата ради, відповідно до пункту 10 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 2 частини 2 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Достроково припинити повноваження депутата Чуднівської районної ради VII скликання Воробйова Віталія Вікторовича  у зв’язку з його особистою заявою про складання повноважень депутата ради.

2. Звернутися до Чуднівської районної виборчої комісії  для прийняття рішення про визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку Радикальної партії Олега Ляшка.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики, місцевого самоврядування, законності, правопорядку і прав людини.

 

 

Голова ради                                          П.П. Домашенко