Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Чуднівська центральна районна лікарня»

ГоловнаСесії районної ради24 сесіяПроекти рішень → Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Чуднівська центральна районна лікарня»

 05.02.2019


УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Двадцять четверта сесія                                                VІІ скликання

від                       2019 року             № _____

 

__

Про затвердження Статуту

комунального некомерційного підприємства

«Чуднівська центральна районна лікарня»

 

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 03.03.2016 року №56, враховуючи лист Чуднівської центральної районної лікарні від 05.02.2019 року № 01-20/187 та  рекомендації  постійних комісій, районна рада 

 

ВИРІШИЛА:

 

1.           Затвердити Статут комунального некомерційного підприємства «Чуднівська центральна районна лікарня» (додається).

2.           Головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Чуднівська центральна районна лікарня» Лукашенку І.В.. забезпечити державну реєстрацію Статуту відповідно до чинного законодавства, про що повідомити районну раду в місячний термін.

3.           Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

  

      

  Голова ради                                                            П.П. Домашенко