Про затвердження передавального акту

ГоловнаСесії районної ради24 сесіяПроекти рішень → Про затвердження передавального акту

 05.02.2019

 


УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

Двадцять четверта сесія                                                VІІ скликання

від                       2019 року             № _____

 

  

Про затвердження передавального акту  

 

Відповідно до статей 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 59, 78 Господарського Кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», рішення районної ради від 21.12.2018 року №463 «Про реорганізацію шляхом перетворення Чуднівської центральної районної лікарні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від _______2019 року, районна рада

 

 

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити передавальний акт Чуднівської центральної районної лікарні правонаступнику комунальному некомерційному підприємству «Чуднівська центральна районна лікарня» (додається).

2.     Голові комісії з реорганізації Чуднівської центральної районної лікарні Лукашенку І.В. подати передавальний акт державному реєстратору для проведення державної реєстрації реорганізації юридичної особи в порядку, визначеному чинним законодавством України.

3.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

 

        Голова ради                                                            П.П. Домашенко