Про встановлення орендної плати

ГоловнаСесії районної ради24 сесіяПроекти рішень → Про встановлення орендної плати

 20.02.2019


УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Двадцять четверта  сесія                                      VІІ скликання

 

від  _________ 2019  року    № ____

 

Про встановлення орендної 

плати  

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Положенням про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 30.05.2017 року  № 253, пунктом 10 Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням районної ради від 30.05.2017 року  № 254,  розглянувши  лист обласного бюро судово-медичної експертизи Житомирської обласної ради від 20 лютого 2019 року № 74, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від ___________2019 року, районна рада

 

ВИРІШИЛА:    

       

1. Встановити орендну плату обласному бюро судово-медичної експертизи Житомирської обласної ради  за оренду частини приміщення, яке перебуває на балансі Чуднівської центральної районної лікарні: двох кабінетів на першому поверсі поліклініки ЦРЛ площею 33,4 кв.м. та чотирьох кабінетів стоматологічного відділення площею 48,5 кв.м. за адресою м. Чуднів, вул.Житомирська,15, в  розмірі 1 грн. на рік (без ПДВ).

2.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

      

 

  Голова ради                                                            П.П. Домашенко