Про районну Програму виконання заходів Державної соціальної програми « Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року»

ГоловнаСесії районної ради24 сесіяПроекти рішень → Про районну Програму виконання заходів Державної соціальної програми « Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року»

 05.02.2019


УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Двадцять четверта сесія                                                VІІ скликання

від                       2019 року             № _____

 

Про  районну  Програму виконання

заходів Державної соціальної програми« Національний

план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права

дитини» наперіод до 2021 року»

 

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 30 травня 2018 року                № 453 « Про затвердження Державної соціальної програми « Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року», враховуючи лист Чуднівської районної державної адміністрації та рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Затвердити районну Програму  виконання заходів  Державної соціальної програми « Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року (додається).

2. Щорічно передбачати кошти на фінансування витрат, пов’язаних із реалізацією заходів районної Програми  виконання заходів  Державної соціальної програми « Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року, у межах можливостей районного бюджету.

3.Службу у справах дітей Чуднівської райдержадміністрації визначити розпорядником коштів  та виконавцем Програми.

4. Районній державній адміністрації щорічно до 20 березня надавати  районній  раді інформацію про хід виконання заходів.

         5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

 

 

Голова  ради                                                               П.П. Домашенко

Файли до розділу: