Про оголошення «сезону тиші» в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами

ГоловнаСесії районної ради24 сесіяПроекти рішень → Про оголошення «сезону тиші» в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами

 19.02.2019

 

УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

 

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

 

Двадцять четверта  сесія                                                 VІІ скликання

 

 

від  _________ 2019  року                № ____

 

 

Про оголошення «сезону тиші» в місцях

масового розмноження та вирощування

потомства дикими тваринами

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 39 Закону України «Про тваринний світ», розглянувши лист  ДП «Бердичівське лісове господарство» Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства від 11.02.2019року № 03/167, враховуючи рекомендації постійних комісій,  районна рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

1.  Оголосити «сезон тиші» в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами з обмеженням господарської діяльності та добуванням об’єктів тваринного світу в період з 01 квітня по 15 червня 2019 року , а саме:

- Чуднівське лісництво – квартали 35, 36, 37, 38, 39, 40,  площею 356 га;

- Богданівське лісництво – квартали 70, 71, 72, 73, 74, 75, площею 333 га.

2. Дане рішення направити ДП «Бердичівське лісове господарство» Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства , Чуднівській районній організації  УТМР.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань  агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Голова ради                                                                П.П. Домашенко