Про дострокове припинення повноважень депутата Чуднівської районної ради VII скликання

ГоловнаСесії районної ради24 сесіяПроекти рішень → Про дострокове припинення повноважень депутата Чуднівської районної ради VII скликання

 05.02.2019


УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Двадцять четверта сесія                                                VІІ скликання

від                       2019 року             № _____

 

Про дострокове припинення повноважень

депутата Чуднівської районної ради

VII скликання

 

Враховуючи особисту заяву депутата Чуднівської районної ради VII скликання Воробйова Віталія Вікторовича  про складання повноважень депутата ради, відповідно до пункту 10 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , пункту 2 частини 2 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Достроково припинити повноваження депутата Чуднівської районної ради VII скликання Воробйова Віталія Вікторовича  у зв’язку з його особистою заявою про складання повноважень депутата ради.

2. Звернутися до Чуднівської районної виборчої комісії  для прийняття рішення про визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку Радикальної партії Олега Ляшка.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики, місцевого самоврядування, законності, правопорядку і прав людини.

 

 

 

Голова ради                                          П.П. Домашенко