Про виплати заступнику голови ради

ГоловнаСесії районної ради2 сесіяРішення → Про виплати заступнику голови ради

 02.12.2015 р.

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Друга  сесія                                                          VІІ скликання

 

від   27.11. 2015  року                  № 13 

 

Про  виплати

заступнику голови ради

 

Відповідно статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів», районна рада

 

ВИРІШИЛА: 

1. Встановити заступнику голови районної ради Костякову Сергію Михайловичу надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 30 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг.

2. Преміювати  Костякова С.М. щомісячно,  за фактично відпрацьований час по наслідках роботи за місяць у розмірах 30 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг у межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі районної ради на  рік та економії коштів на оплату праці.

3.   Надавати  Костякову С.М. матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної основної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати.

4. Головному бухгалтеру виконавчого апарату районної ради    Іванчук Ю.Й. здійснювати нарахування та виплату заробітної плати заступнику голови ради  Костякову С.М. з 14.11.2015 року відповідно до штатного розпису.

5. Виплату надбавок, матеріальної допомоги та премії  заступнику голови ради Костякову С.М. проводити в межах затверджених видатків на оплату праці.

 

 

 

      Голова ради                                            П.П.Домашенко