Про виплати голові районної ради

ГоловнаСесії районної ради2 сесіяРішення → Про виплати голові районної ради

 02.12.2015 р.

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ 

Друга  сесія                                                          VІІ скликання

 

від  27.11. 2015  року                   № 12 

 

Про  виплати голові

районної ради

 

Відповідно статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 15, 21, 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів», районна рада

 

ВИРІШИЛА: 

1.  Присвоїти голові районної ради Домашенку Павлу Павловичу 7  ранг посадової особи місцевого самоврядування третьої категорії посад із встановленням надбавки до посадового окладу за ранг.

2. Встановити голові районної ради Домашенку П. П. надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 30 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.

3.  Преміювати  Домашенка П.П.  щомісячно,  за фактично відпрацьований час по наслідках роботи за місяць у розмірах 30 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг у межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі районної ради на  рік та економії коштів на оплату праці.

4.   Надавати  Домашенку П.П. матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної основної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати.

5. Головному бухгалтеру виконавчого апарату районної ради    Іванчук Ю.Й. здійснювати нарахування та виплату заробітної плати голові районної ради Домашенку П.П. з 14.11.2015 року відповідно до штатного розпису.

6. Виплати надбавок, матеріальної допомоги та премії  голові районної ради Домашенку П.П. проводити в межах затверджених видатків на оплату праці .

 

 

 

      Голова ради                                         П.П.Домашенко