Про склад постійних комісій

ГоловнаСесії районної ради2 сесіяРішення → Про склад постійних комісій

 02.12.2015 р.

 

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ 

 

Друга  сесія                                                          VІІ скликання

 

від   27.11. 2015  року                  № 10

 

Про склад постійних комісій

 

 

Відповідно до статей 43, 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Обрати постійні комісії районної ради в складі:

 

Постійна комісія з питань бюджету та комунальної власності

 

1. Гончарук Ігор Миколайович             - Всеукраїнська Чорнобильська Народна партія «За добробут та соціальний захист народу».

2. Данилюк Сергій Миколайович                -  Радикальна партія «Олега Ляшка».

3. Данілов Андрій Васильович            -  політична партія «Українське об’єднання патріотів  - УКРОП».

4. Лаврухін Владислав В’ячеславович       -  партія « Блок Петра Порошенка «Солідарність».

5.Прус Петро Арсентійович                      -  Всеукраїнська Чорнобильська Народна партія «За добробут та соціальний захист народу».                

6. Скриваник Анатолій Ростиславович     - партія « Блок Петра Порошенка «Солідарність».

7. Яременко Олена Петрівна                      - Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, діяльності житлово-комунального господарства

 

1. Воробйов Віталій Вікторович           - Радикальна партія Олега Ляшка.

2. Далекий Михайло Миколайович    - партія « Блок Петра Порошенка «Солідарність».

3. Демчик Ірина Степанівна                    - Політична партія «Опозиційний блок».

4.Падурян Ігор Вікторович                      - Всеукраїнська Чорнобильська Народна партія «За добробут та соціальний захист народу».          

5.Роспотнюк Володимир Леонідович    - Всеукраїнська Чорнобильська Народна партія «За добробут та соціальний захист народу».          

6. Снігур Людмила Сергіївна                  - Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

7. Чириця Наталія Петрівна                 - Аграрна партія України.

  

Постійна комісія з гуманітарних питань та соціального захисту населення

 

1.     Баліцький Павло Станіславович   - Політична партія «Опозиційний блок».

2.     Кіндрук Раїса Василівна                     - партія « Блок Петра Порошенка «Солідарність».

3.     Кривоцюк Володимир Євгенович - Всеукраїнська Чорнобильська Народна партія «За добробут та соціальний захист народу».           

4.     Олексунь Інна Вікторівна                   - Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

5.     Фесюк Ольга Миколаївна                   - Радикальна партія Олега Ляшка.

6.   Янківська Леся Миколаївна                - політична партія «Українське об’єднання патріотів  - УКРОП».

 

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської етики,

місцевого самоврядування, законності, правопорядку і прав людини

 

1. Білоус Юрій Михайлович          - партія « Блок Петра Порошенка «Солідарність».

2.Бортовський Олексій Павлович  - політична партія «Українське об’єднання патріотів  - УКРОП».

3. Дячук Володимир Миколайович- Всеукраїнська Чорнобильська Народна партія «За добробут та соціальний захист народу».           

4. Іщук Ольга Павлівна                       - Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

5. Оліщук Микола Олександрович    - Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

6. Яцкова Зоя Володимирівна         - партія « Блок Петра Порошенка «Солідарність».

 

Постійна комісія з питань агропромислового розвитку,

регулювання земельних відносин та охорони

навколишнього природного середовища.

 1. Волинець Михайло Володимирович  - партія « Блок Петра   Порошенка                «Солідарність».

2. Жук Руслан Семенович                  - Всеукраїнська Чорнобильська Народна партія «За добробут та соціальний захист народу».           

3. Іщук Петро Олександрович             - Аграрна партія України.

4. Кільніцький Анатолій Миколайович - Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

5.Поночовний Віктор Миколайович     - партія « Блок Петра Порошенка         «Солідарність».

6. Рижук Віктор Володимирович         - Аграрна партія України.

 

  

Голова ради                                                       П.П. Домашенко