№233. Про списання основних засобів Чуднівського комунального підприємства «Теплокомуненерго»

ГоловнаСесії районної ради12 сесіяРішення → №233. Про списання основних засобів Чуднівського комунального підприємства «Теплокомуненерго»

 21.03.2017


  
УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Дванадцята сесія                                                   VІІ скликання

 

Від 16.03.2017  року                   № 233

 

Про списання основних засобів
Чуднівського комунального підприємства
«Теплокомуненерго»

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 26.05.2011 року №94, враховуючи клопотання Чуднівського комунального підприємства «Теплокомуненерго» від 14.02.2017 року №25, акт огляду насосних агрегатів ТОВ ВКП «Азовенергомаш» та рекомендації постійних комісій від 14.03.2017 року, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл Чуднівському комунальному підприємству «Теплокомуненерго» на списання основних засобів, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста району (згідно з додатком) як таких, що не підлягають ремонту та за роки експлуатації стали не придатними до подальшого використання.

2. Директору Чуднівського комунального підприємства «Теплокомуненерго» Кідруку М.О. списання основних засобів провести у відповідності до чинного законодавства та у місячний термін повідомити районну раду.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                                П.П. Домашенко

 

Файли до розділу: