№230. Про відділ трудового архіву Чуднівського районного комунального підприємства по обслуговуванню приміщень спільної власності територіальних громад

ГоловнаСесії районної ради12 сесіяРішення → №230. Про відділ трудового архіву Чуднівського районного комунального підприємства по обслуговуванню приміщень спільної власності територіальних громад

 21.03.2017


  
УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Дванадцята сесія                                                 VІІ скликання

 

від 16.03.2017  року                   № 230

 

Про відділ трудового архіву Чуднівського
районного комунального підприємства
по обслуговуванню приміщень спільної
власності територіальних громад

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Закону України від 24.12.1993 року №3814-XII «Про національний архівний фонд та архівні установи» зі змінами та доповненнями, постанови Кабінету Міністрів України від 07.05.1998 року №639 «Про затвердження переліку платних послуг, що надаються державними архівними установами» зі змінами, наказу Державного комітету архівів від 06.05.2008 року №82 «Про затвердження цін на роботи (послуги), що виконуються центральними державними архівними установами на договірних засадах», наказу Міністерства юстиції України від 02.06.2014 року №864/5 «Про затвердження Типового положення про архівну установу сільської, селищної, міської ради для централізованого тимчасового зберігання архівних документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових та інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, що не належать до Національного архівного фонду», погодження Житомирського обласного територіального відділення антимонопольного комітету України, з метою приведення надання платних послуг відділу трудового архіву Чуднівського районного комунального підприємства по обслуговуванню приміщень спільної власності територіальних громад у відповідність з чинним законодавством, враховуючи рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Положення про відділ трудового архіву Чуднівського районного комунального підприємства по обслуговуванню приміщень спільної власності територіальних громад у новій редакції (додаток 1).

2. Затвердити Положення про порядок встановлення цін на роботи (послуги) та використання коштів, отриманих відділом трудового архіву Чуднівського районного комунального підприємства по обслуговуванню приміщень спільної власності територіальних громад (додаток 2).

3. Затвердити ціни на роботи (послуги) відділу трудового архіву Чуднівського районного комунального підприємства по обслуговуванню приміщень спільної власності територіальних громад (додаток 3).

4. Визнати такими, що втратили чинність пункт 3 рішення районної ради від 14.03.2008 року №233 «Про створення відділу трудового архіву Чуднівського районного комунального підприємства по обслуговуванню приміщень спільної власності територіальних громад» та пункт 4 цього ж рішення в редакції рішень районної ради від 27.06.2008 року №267, від 12.06.2009 року №368, від 23.06.2010 року №455.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                               П.П. Домашенко

 

Файли до розділу: