№218. Про внесення змін до районної Програми відшкодування компенсаційних виплат за перевезення окремих пільгових категорій громадян Чуднівського району на приміських маршрутах на 2016 -2017 роки

ГоловнаСесії районної ради12 сесіяРішення → №218. Про внесення змін до районної Програми відшкодування компенсаційних виплат за перевезення окремих пільгових категорій громадян Чуднівського району на приміських маршрутах на 2016 -2017 роки

 21.03.2017


  
УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

 

Дванадцята сесія                                                 VІІ скликання

 

від 16.03.2017  року                         № 218

 

Про внесення змін до районної Програми
відшкодування компенсаційних виплат за
перевезення окремих пільгових категорій
громадян 
Чуднівського району на
приміських 
маршрутах на 2016 -2017 роки

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 29, 37 Закону України «Про автомобільний транспорт», статті 9 Закону України «Про залізничний транспорт», статті 91 Бюджетного кодексу України та з метою організації пільгового проїзду окремих категорій громадян на приміських маршрутах, розглянувши лист Чуднівської райдержадміністрації від 02.02.2017 року №16/204, враховуючи рекомендації постійних комісій, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до районної Програми відшкодування компенсаційних виплат за перевезення окремих пільгових категорій громадян Чуднівського району на приміських маршрутах на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 04.08.2016 року №107 (зі змінами), а саме підпункт 2.9. Розділу 2 додатку 2 «Порядок відшкодування компенсаційних виплат за перевезення окремих пільгових категорій громадян Чуднівського району на приміських маршрутах на 2016-2017 роки» викласти у такій редакції:

«2.9. Безкоштовне перевезення окремих категорій громадян залізничним транспортом, що мають право на безплатний проїзд згідно з чинним законодавством, здійснюється на умовах, визначених договором про відшкодування за перевезення пасажирів, укладеного між перевізником та управлінням праці та соціального захисту населення Чуднівської районної державної адміністрації (додаток 5 до Порядку).

За отриманням пільгового квитка, громадяни, які мають право безкоштовного щоденного проїзду згідно чинного законодавства, звертаються в залізничну касу, за наявності посвідчення, що дає право на пільги.

Розрахунок фактично виконаних обсягів перевезень пільгових категорій громадян в залізничному транспорті приміського сполучення загального користування виконується перевізником на підставі виданих пільгових квитків та вартості проїзду (без врахування страхового збору та ПДВ) за календарний місяць.

У термін до 05-го числа місяця наступного за звітним, перевізник подає до Управління щомісячний розрахунок необхідної компенсації ПАТ «Українська залізниця» за пільговий проїзд окремих категорій громадян в залізничному транспорті приміського сполучення по Чуднівському району за відповідний місяць (додаток 6 до Порядку)».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

 

 

Голова ради                                       П.П. Домашенко