Протокол

 20.11.2015 р.

ГЕРБ

 

 

 

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ

Першої сесії районної ради

VІІ - скликання 

13 листопада 2015 року                               Великий зал засідань

                                                                     районної ради                                                                                                              Початок о 10.00 год.  

Усього обрано депутатів  -  34

Присутніх на сесії –  34 депутати (список додається).

Запрошених – 20 осіб (список додається).

 

Першу сесію районної  ради  відкрила  Домашенко К.Д. – голова районної виборчої комісії. 

Запрошені: депутати районної ради, члени районної виборчої комісії, представники засобів масової інформації.

     

СЛУХАЛИ : Інформацію голови районної виборчої комісії про підсумки виборів депутатів Чуднівської районної ради.

Доповідач: Домашенко К.Д. – голова районної виборчої комісії.

Інформація (додається).

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення № 1 «Про підсумки виборів депутатів районної ради» (додається). 

 

За прийняття рішення депутати проголосували одноголосно. 

 

Головуюча на пленарному засіданні Домашенко К.Д. – голова районної виборчої комісії повідомила присутнім, що 3 листопада 2015 року районною виборчою комісією було створено  робочу групу по підготовці першої сесії районної ради, до якої увійшли представники районних організацій політичних партій, депутати від яких представлені у районній раді, а саме: 

1. Лаврухін В.В. - від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;          

2. Кривоцюк В.Є. - від Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу»,

3. Яременко О. П. -  від   Всеукраїнського об»єднання «Батьківщина»,

4.  Костяков  С.М. - від Радикальної партії Олега Ляшка, 

 5. Іщук П.О. -  від Аграрної партіїУкраїни,

 6.  Домашенко П.П. – від «Опозиційного блоку»,

7. Данілов А.В.  – від Українського об»єднання Патріотів – УКРОП». 

Домашенко К.Д. зазначила, що відповідно до п.3 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» для подальшої роботи сесії необхідно обрати тимчасову президію та наголосила, що робочою групою по підготовці першої сесії запропоновано включити до складу тимчасової президії таких депутатів:


   1. Лаврухіна В.В.

   2. Роспотнюка В.Л.

   2. Яременко О.П. 

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення №2 «Про обрання тимчасової президії» (додається).        

Депутати проголосували  одноголосно. 

Відповідно до п.3 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до обрання голови районної ради  члени тимчасової президії почергово головують на пленарних  засіданнях. Також депутати новообраної ради відповідно до п. 14 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» керуються регламентом роботи районної ради, що діяв у попередньому 6-му скликанні. 

Члени тимчасової президії вирішили щоб дальше, пленарне засідання вів Роспотнюк В.Л. обраний від Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу». 

Роспотнюк В.Л. повідомив, що відповідно до Регламенту роботи районної ради необхідно обрати секретаріат та лічильну комісію.  

СЛУХАЛИ : Про обрання секретаріату сесії: 

 

Була внесена пропозиція обрати до секретаріату наступних депутатів: 

 

1.     Гончарука І.М. – депутата  районної ради, обраного від Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу»;

2.     Скриваника А.Р. – депутата районної ради, обраного від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

3.     Кільніцького А.М. – депутата районної ради, обраного від   Всеукраїнського об»єднання «Батьківщина». 

За пропозицію щодо  складу секретаріату

присутні депутати проголосували одноголосно. 

СЛУХАЛИ : Про обрання лічильної комісії: 

Була внесена пропозиція обрати до лічильної наступних депутатів: 

1. Пруса П.А.  – депутата районної ради обраного від Всеукраїнської Чорнобильської  Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу»;

2.   Білоуса Ю.М.    -  депутата районної ради  обраного від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»;

3.   Воробйова В.В  - депутата районної ради  обраного від Радикальної партії Олега Ляшка;

4.    Снігур Л.С.  -  депутата районної ради  обраної від політичної партії Всеукраїнське об»єднання «Батьківщина». 

       Головуючий на сесії ставив на голосування кандидатури на членів лічильної комісії в порядку їх надходження. Голосування проходило поіменно. 

За кандидатуру Пруса П.А. – присутні депутати проголосували одноголосно. 

 

За кандидатуру Білоуса Ю.М. – присутні депутати проголосували одноголосно. 

 

За кандидатуру Воробйова В.В. – присутні депутати проголосували одноголосно. 

 

У звязку з тим, що за попередніх три кандидатури, депутати проголосували одноголосно, головуючий на сесії  кандидатуру Снігур Л.С. на голосування не ставив. 

 

СЛУХАЛИ: Про подальший порядок денний сесії:

1.     Про обрання голови районної ради.

2.     Про обрання заступника голови районної ради.

3.     Про утворення робочої групи з питань підготовки регламенту роботи районної ради та формування постійних комісій. 

 

ВИРІШИЛИ: Затвердити даний порядок денний. 

 

Депутати проголосували одноголосно.

СЛУХАЛИ:  Про обрання голови районної ради.

Головуючий на сесії Роспотнюк В.Л. наголосив, що згідно ч. 1 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова районної ради обирається із числа депутатів таємним голосуванням. 

 

Кривоцюк В.Є. – депутат районної ради обраний від Всеукраїнської Чорнобильської  Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу» запропонував кандидатуру Дячука В.М. на посаду голови районної ради та зазначив, що Дячук В.М. має стаж роботи в органах місцевого самоврядування, компетентний, вміє працювати з людьми, має знання з фінансово-господарської діяльності. 

 

Роспотнюк В.Л. - депутат районної ради обраний від Всеукраїнської Чорнобильської  Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу», звернув увагу присутніх на те, що на всіх рівнях звучить, що нинішні склади рад будуть працювати 2 роки. Тому, коли фракція Всеукраїнської Чорнобильської  Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу» розглядала питання про голову районної ради то враховувалось те, що рада буде працювати обмежений період і людина яка прийде на посаду голови повинна мати досвід роботи, бути досвідчена, компетентна якій не потрібен адаптаційний період. Тому фракція зупинила свій вибір на кандидатурі    Дячука В.М. 

 

Баліцький П.С. – депутат районної ради обраний від Політичної Партії «Опозиційний блок» запропонував кандидатуру Домашенка П.П. включити до бюлетня по виборах голови районної ради. Наголосив на тому, що Домашенко П.П. неодноразово вибирався  до районної ради і також має досвід роботи. 

 

У зв’язку з тим, що інших кандидатур на посаду голови районної ради не було висунуто головуючий поставив на голосування пропозицію щодо припинення висування кандидатур на посаду голови районної ради. 

 

Депутати проголосували одноголосно. 

 

Надійшла пропозиція кандидатам на посаду голови районної ради надати можливість виступити перед депутатами по 5 хвилин. 

 

Депутати проголосували одноголосно. 

 

Для виступу всім іншим час надається відповідно до Регламенту. 

 

Слово для виступу надано кандидату на посаду голови районної ради Дячуку В.М. – депутату районної ради, обраному від Всеукраїнської Чорнобильської  Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу».

У своєму виступі Дячук В.М. коротко розповів свою біографію та запевнив присутніх, що у разі його обрання депутати районної ради, керівництво району, сільські голови знайдуть в його особі конструктивну співпрацю на благо громади району. 

 

Слово для виступу надано кандидату на посаду голови районної ради Домашенку П.П. – депутату районної ради обраного від політичної партії «Опозиційний блок». 

 

Домашенко П.П. у своєму виступі коротко розповів свою біографію та зазначив, що голова районної ради не має привілейованого положення в раді, він такий же депутат, як і всі. Звернув увагу присутніх на те, що якщо у голови районної ради   діалог з депутатами, а не монолог то у роботі все получиться. Запевнив присутніх, що у разі обрання буде працювати на благо громади району. 

 

Слово для виступу надається депутату обласної ради Заруцькому В.Т., який у своєму виступі подякував присутнім та жителям району за висловлену йому довіру, обравши його вдруге депутатом обласної ради. Запевнив присутніх, що буде працювати на благо району та його громади. Закликав присутніх зробити правильний вибір  під час голосування за голову районної ради. 

 

Головуючий на сесії Роспотнюк В.Л. звернувся до Заруцького В.Т. висловити свою думку щодо підтримки одного із кандидатів на голову районної ради. 

 

Заруцький В.Т. відповів, що Дячука В.М. знає давно і може за нього ручитися.

Головуючий на пленарному засіданні Роспотнюк В.Л. поставив на голосування пропозицію припинити обговорення кандидатур на посаду голови районної ради. 

 

За цю пропозицію депутати проголосували одноголосно. 

 

Роспотнюк В.Л. пояснив, що бюлетень для таємного голосування за голову районної ради буде один. До нього будуть включені в алфавітному порядку кандидатури Домашенка П.П. і Дячука В.М. 

Прус П.А. – депутат районної ради, голова лічильної комісії зачитав протокол лічильної комісії № 1 та коротко ознайомив присутніх з порядком голосування. 

 

ВИРІШИЛИ : Затвердити протокол лічильної комісії № 1 (додається). 

 

Депутати проголосували одноголосно. 

 

         Після проведення  таємного голосування голова лічильної комісії    Прус П.А. зачитав протокол лічильної комісії № 2 про результати підрахунку голосів з виборів голови Чуднівської районної ради. Згідно з протоколом результатів таємного голосування за кандидатів проголосували: 

 

«За»  Домашенка П.П. – 19 депутатів

«За»    Дячука В.М. – 15 депутатів

«Не підтримую жодного» – немає

не дійсних бюлетнів  – немає 

 

ВИРІШИЛИ: Затвердити протокол лічильної комісії № 2 та прийняти рішення №3 (додаються). 

 

Депутати проголосували одноголосно. 

Новообраний голова районної ради VІІ скликання Домашенко П.П. продовжив засідання першої сесії районної ради. Подякував за висловлену довіру та закликав депутатів залишати свої політичні амбіції за дверима залу засідань, а в залі конструктивно працювати на благо мешканців району. 

 

СЛУХАЛИ: Про обрання заступника голови районної ради.

Доповідач: Домашенко П.П. – голова районної ради

Голова районної ради оголосив перерву для консультацій на 10 хвилин. 

 

Голова ради Домашенко П.П  запросив для консультацій представників  районних організацій політичних партій.

Після перерви голова районної ради запропонував кандидатуру депутата районної ради Костяков С.М., який обраний від радикальної партії Олега Ляшка на посаду заступника голови районної ради. 

 

В бюлетень для таємного голосування було включено кандидатуру Костякова Сергія Михайловича.