Про прийняття майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста району

ГоловнаСесії районної ради21 сесіяПроекти рішень → Про прийняття майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста району

  19.10.2018

 

Проект

   

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Двадцять перша сесія                                  VІІ скликання

 

від _________ 2018 року                    № ____

 

Про  прийняття майна у спільну

власність територіальних громад сіл,

селищ, міста району

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 03.03.2016 року № 56, враховуючи рішення Чуднівської міської ради  від 9 жовтня 2018 року №377 «Про передачу майна комунальної власності», рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності від __________ року,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.  Прийняти безоплатно з комунальної власності територіальної громади міста Чуднів у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста району два насоси  ЄЦВ-6-6.3-125, загальною вартістю 27360,00 грн. та передати на баланс Чуднівського комунального підприємства «Теплокомуненерго».

2. Прийняти безоплатно з комунальної власності територіальної громади міста Чуднів у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста району телевізор Mystry mtv, вартістю 9000 грн. і ноутбук ДМ, вартістю 10470 грн. та передати на баланс відділу освіти Чуднівської райдержадміністрації.

2. Директору Чуднівського комунального підприємства «Теплокомуненерго» Кідруку М.О. та начальнику відділу освіти Чуднівської райдержадміністрації Паращенко Н.М. здійснити прийняття майна відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та комунальної власності.

 

          Голова ради                                           П.П. Домашенко