Про передачу майна

  28.09.2018

 

Проект

   

  УКРАЇНА 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА 

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

Двадцять перша сесія                                  VІІ скликання

 

від ______________ 2018 року           № ______

  

 

Про передачу майна

 

           

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, затвердженого рішенням районної ради від 26.05.2011 року № 95, враховуючи клопотання відділу освіти райдержадміністрації від 25.09.2018 року № 513а/01-11 та рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати безоплатно зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району, з балансу відділу освіти Чуднівської райдержадміністрації, у комунальну власність територіальної громади Пʼятківської сільської ради майно балансовою вартістю 11596 грн. згідно з переліком, що додається.

2. Відділу освіти Чуднівської райдержадміністрації (Паращенко Н.М.) забезпечити приймання-передачу майна відповідно до вимог чинного законодавства та в місячний термін повідомити районну раду.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

 

 

Голова ради                                        П.П. Домашенко

 

 

 

Файли до розділу: