З нагоди Дня захисника України у Чуднові відбулось урочисте покладання квітів

Головна - Новини - Події - З нагоди Дня захисника України у Чуднові відбулось урочисте покладання квітів
13.10.2020

 

14 жовтня в Україні відзначається День захисника України, який нероздільно пов’язаний із розвитком українського війська та його військових традицій. Щорічне державне свято встановлено Указом Президента України № 806 від 14 жовтня 2014 року.

 В цей день наша країна вшановує мужність та відданість тих, хто боронив її землю у воєнні роки та  охороняє  її волю у теперішній час. Захист незалежності країни та цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх захистників патріотів своєї держави  

 Сьогодні, 13 жовтня, напередодні Дня захисника України, Дня українського козацтва  та свята Покрови Пресвятої Богородиці, на майдані Рад відбулось урочисте покладання квітів до дошки пам’яті загиблим воїнам АТО, а також в цей день в Чуднівській громаді було  покладено квіти до  пам’ятного знаку «Борцям за єдність та незалежність України», обеліску Слави, пам’ятних знаків козакам (с. Будичани, с. Дідківці), пам’ятного знаку «Чуднівська битва 1660р.» (с. Дубище).

  Пам’ять загиблих героїв, які мужньо захищали кордони рідної країни, прийшли вшанувати голова районної ради Павло Домашенко, в.о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков,  заступник голови райдержадміністрації Олександр Рудик, представники районної організації ветеранів, рідні загиблих воїнів АТО/ООС, працівники державних установ та організацій, громадськість.

  Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто з честю виконав головний обов’язок – захист рідної землі, хто віддав своє життя в ім’я незалежності та мирного неба нашої країни. Після чого учасники заходу поклали квіти до пам’ятних місць.

 

 

← Повернутися назад