З нагоди Дня Гідності та Свободи у Чуднові відбулось покладання квітів

Головна - Новини - Події - З нагоди Дня Гідності та Свободи у Чуднові відбулось покладання квітів
20.11.2020

 

Сьогодні, 20 листопада, відбулися заходи до  Дня Гідності і Свободи. Це визначна дата вшанування величі духу народу України, його відданості й цілеспрямованості у відстоюванні ідеалів демократії, прав і свобод людини.

Щороку День гідності та свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану. Нинішній день – це день і радощів, і смутку. Революція Гідності, яка розпочалася з виходу молоді на Майдан Незалежності 21 листопада 2013 року, назавжди змінила українців.

 В цей день напередодні Дня Гідності та Свободи у Чуднові біля пам’ятного знаку «Борцям за єдність та незалежність України» вшанували  пам’ять Героїв Небесної Сотні та полеглих воїнів АТО/ООС хвилиною мовчання та урочистим покладанням квітів.

В заході біля пам’ятника, встановленого на честь борців за єдність та незалежність України, де щорічно чуднівчани вшанувують пам'ять тих, хто власним життям, своєю жертовністю продемонстрували прагнення українців жити у вільній, демократичній державі взяли участь голова Чуднівської районної ради Павло Домашенко, голова Чуднівськой райдержадміністрації Олександр Хомич та в.о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков, громадкість.

Свобода варта того, щоб за неї боротися! І ми завжди пам’ятатимемо Героїв Небесної сотні, героїв-добровольців, які з Майдану йшли на фронт і віддавали життя заради України і її свободи, ставши справжнім взірцем для наступних поколінь.

 

← Повернутися назад