Вітання голови районної ради Павла Домашенка та голови райдержадміністрації Олександра Хомича з Днем фізичної культури і спорту України

Головна - Новини - Події - Вітання голови районної ради Павла Домашенка та голови райдержадміністрації Олександра Хомича з Днем фізичної культури і спорту України
11.09.2020

                              

 

 

Шановні жителі Чуднівщини!

Щиро вітаємо вас з Днем фізичної культури і спорту України!

Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров’я кожного громадянина нашої держави. Заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство.

Сильна духом і тілом людина завжди захистить слабшого, допоможе в біді, не відступить перед труднощами, не зрадить друга, зуміє відстояти свої ідеали і принципи. Саме тому щиро дякуємо подвижникам, вчителям, тренерам і наставникам, які гартують у своїх вихованців дух змагальності, прагнення перемагати і знову йти до незвіданих висот.

Дорогі жителі району! Нехай фізична культура і спорт стануть вашими союзниками на все життя, принесуть вам радість та енергію, відчуття вічної молодості. Бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та перемог в усіх справах! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури.

 

Голова районної                                  Голова районної

ради                                                      державної адміністрації

Павло ДОМАШЕНКО                        Олександр ХОМИЧ

 

← Повернутися назад