Новини

9 Грудня

 Висловлюємо щирі співчуття з приводу смерті Баліцького Павла Станіславовича

7 Грудня

 З Днем місцевого самоврядування!

З нагоди Дня Гідності та Свободи у Чуднові відбулось покладання квітів
20 Листопада

 

Сьогодні, 20 листопада, відбулися заходи до  Дня Гідності і Свободи. Це визначна дата вшанування величі духу народу України, його відданості й цілеспрямованості у відстоюванні ідеалів демократії, прав і свобод людини.

28 Жовтня

 З нагоди 76-ї річниці визволення України від нацистських загарбників сьогодні у Чуднові відбулось урочисте покладання квітів до обеліску Слави та відкриття пам’ятника на братській могилі воїнів, які загинули за визволення Чуднівщини від нацистських загарбників у січні 1944 року, яке відбулось сьогодні у селі Короченки.

Чуднівська районна рада висловлює співчуття з приводу смерті депутата Чуднівської районної ради VІІ скликання Білоуса Ю.М.
28 Жовтня

 

27 жовтня 2020 року на 60 році пішов з життя прекрасна, чуйна, добра людина Білоус Юрій Михайлович.

21 Жовтня

 

Сьогодні, 21 жовтня 2020 року, у великій залі засідань районної ради відбулася чергова  35а сесія районної ради.

14 Жовтня

 Шановні жителі Чуднівщини!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня захисника України!

Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

13 Жовтня

 14 жовтня в Україні відзначається День захисника України, який нероздільно пов’язаний із розвитком українського війська та його військових традицій. Щорічне державне свято встановлено Указом Президента України № 806 від 14 жовтня 2014 року.

2 Жовтня

 Вітання голови районної ради П. Домашенка та голови райдержадміністрації О. Хомича з Днем працівників освіти

1 Жовтня

 30 вересня 2020 р. у актовій залі Чуднівської районної ради  відбулося засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу  на вакантну посаду директора  Великокоровинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чуднівської районної ради Житомирської області.