Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

ГоловнаМенюРегуляторні акти → Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

  17.04.2018

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

про оприлюднення проекту регуляторного акта

 

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержань зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення районної ради «Про затвердження Умов проведення конкурсу на визначення опорного освітнього закладу» та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є відділ освіти Чуднівської райдержадміністрації.

Метою прийняття цього регуляторного акту є врегулювання взаємовідносин, що виникають між районною радою та закладами загальної середньої освіти району в питанні визначенні серед останніх опорних освітніх закладів.

Дія цього регуляторного акта поширюватиметься на визначення опорного закладу серед тих закладів загальної середньої освіти, засновником яких є Чуднівська районна рада.

Проект рішення районної ради «Про затвердження Умов проведення конкурсу на визначення опорного освітнього закладу» та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті відділу освіти Чуднівської райдержадміністрації – chudniv.osv.org.ua та на офіційному сайті Чуднівської районної ради – www.chudnivrada.gov.ua.

 Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту рішення районної ради «Про затвердження Умов проведення конкурсу на визначення опорного освітнього закладу» та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту рішення районної ради «Про затвердження Умов проведення конкурсу на визначення опорного освітнього закладу» та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться відділом освіти Чуднівської райдержадміністрації

поштою на адресу: 13201, Житомирська обл., м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 125;

на електронну адресу: chudniv_osvita@ukr.net.