Про затвердження Порядку зберігання документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру суб’єктів декларування у Чуднівській районній раді

ГоловнаМенюРозпорядження голови → Про затвердження Порядку зберігання документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру суб’єктів декларування у Чуднівській районній раді

  

 

 

 УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА 

 

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ   

голови районної ради 

 

 

 

 

від 23.12.2013 року                                 26  

 

 

Про затвердження Порядку зберігання документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру суб’єктів декларування у Чуднівській районній раді

 

 

 

 

 

 На виконання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку зберігання документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, та відомостей щодо відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента» від 11.01.2012 р. № 16, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типового положення про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції» від 04.09.2013 р. № 706, відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування»: 

 

1.     Затвердити Порядок зберігання документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру суб’єктів декларування у Чуднівській районній раді із наступним введенням у дію з 02.01.2014 року (додається). 

 

 

2.     Затвердити Журнал обліку документів і використання відомостей зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру суб’єктів декларування у Чуднівській районній раді із наступним введенням у дію з 02.01.2014 року (додається).  

 

 

3.     Провідному спеціалісту організаційного відділу районної ради        Грибан Л.І. у термін до 01.01.2014 р. довести до відома посадових осіб виконавчого апарату районної ради. 

 

 

4.     Спеціалісту І категорії організаційного відділу районної ради Хомич Т.Б. оприлюднити дане розпорядження та «Порядок зберігання документів і використання відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру суб’єктів декларування у Чуднівській районній раді» на веб-сайті районної ради до 01.01.2014 року. 

 

5.     Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.   

 

 

Голова ради                                       В.М. Копчик 

 

 

 

 

Файли до розділу: