Про визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в Чуднівській районній раді

ГоловнаМенюРозпорядження голови → Про визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в Чуднівській районній раді

  

УКРАЇНА

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  

 

голови районної ради

 

від 16.12.2013 року                                 24

 

Про визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в Чуднівській районній раді

 

 На виконання вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типового положення про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання  та виявлення корупції» від 04.09.2013 р. № 706, відповідно законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування»:

 

1.     Визначити уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції у Чуднівській районній раді Ратошнюк Валентину Володимирівну   керуючу справами виконавчого апарату районної ради з 08.01.2014 року.

2.     З 02.01.2014 року внести зміни до посадової інструкції керуючої справами виконавчого апарату районної ради Ратошнюк В.В. та викласти її в новій редакції (додається).

3.     Провідному спеціалісту організаційного відділу районної ради        Грибан Л.І. ознайомити з даним розпорядженням працівників виконавчого апарату районної ради.

4.     Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова ради                                        В.М. Копчик