Про скликання чергової двадцять першої сесії районної ради

ГоловнаМенюРозпорядження голови → Про скликання чергової двадцять першої сесії районної ради

  11.10.2018

 

   

УКРАЇНА 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної ради

 

від 11.10.2018 року                        22

 

 

Про скликання чергової

двадцять першої сесії

районної ради

 

 

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати чергову двадцять першу сесію районної ради сьомого скликання 26 жовтня  2018 року о 10 годині у малій залі засідань районної ради.

 

На розгляд сесії винести питання:

 

1. Про інформацію заступника керівника Бердичівської місцевої прокуратури про стан законності на території Чуднівського району та заходи щодо її зміцнення.

2. Про інформацію начальника Чуднівського відділення поліції Бердичівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Житомирській області про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району.

3. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку первинної медико-санітарної допомоги Чуднівського району на 2018-2019 роки.

4. Про  внесення змін до Програми забезпечення громадян району життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2016-2018 роки.

5. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад району на 2016-2018 роки.

6. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

7. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

8. Про втрату чинності рішення районної ради від 04.08.2016 року № 119 «Про затвердження складу комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих».

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, загальною площею 10,1813 га,  які передані в оренду ТОВ «Укрінагропром»  для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Будичанської сільської ради Чуднівського району Житомирської  області (поза межами населеного пункту).

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, загальною площею 53,0086 га, які надані в оренду Ковбану Віталію Петровичу  для  ведення фермерського господарства на території Турчинівської сільської ради Чуднівського району Житомирської області (поза межами населеного пункту).

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки, загальною площею 3,6665 га, яка передається в оренду  Кидисюку Богдану Миколайовичу для ведення фермерського господарства, розташованої на території Бейзимівської сільської ради Чуднівського району Житомирської області (поза межами населеного пункту).

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, загальною площею 0,6632 га, які передаються в оренду ТОВ «Камоміла» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Маловолицької сільської ради Чуднівського району Житомирської  області (поза межами населеного пункту).

13. Питання комунальної власності.

14. Про зняття з контролю рішень районної ради.

15. Різне.

 

На сесію запросити першого заступника голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації,  депутата обласної ради, міського, сільських, селищних голів, заступника керівника Бердичівської місцевої прокуратури, начальника Чуднівського відділення поліції Бердичівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Житомирській області, представників засобів масової інформації.

 

 

Голова ради                                                  П.П. Домашенко