Склад постійних комісій районної ради

ГоловнаМенюПостійні комісії → Склад постійних комісій районної ради

 

 

 

Постійна комісія

з питань регламенту, депутатської етики, місцевого
самоврядування, законності, правопорядку і прав людини

 

 

Дячук
Володимир
Миколайович

голова

Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

Бортовський
Олексій
Павлович

заступник

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Яцкова
Зоя
Володимирівна

секретар

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Білоус
Юрій
Михайлович

 

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Іщук
Ольга
Павлівна

 

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Оліщук
Микола
Олександрович

 

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

 

Постійна комісія

з гуманітарних питань та соціального захисту населення

 

Янківська
Леся
Миколаївна

голова

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Лисенко

Анатолій

Володимирович

 

Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

Олексунь
Інна
Вікторівна

секретар

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Баліцький
Павло
Станіславович

 

Політична Партія «Опозиційний блок»

Кіндрук
Раїса
Василівна

 

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Присяжнюк
Наталія
Миколаївна

 

Радикальна партія Олега Ляшка

 

 

Постійна комісія

з питань соціально-економічного розвитку,
інвестиційної діяльності,
середнього і малого бізнесу,
діяльності житлово-комунального господарства

 

Роспотнюк
Володимир
Леонідович

голова

Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

Далекий
Михайло
Миколайович

заступник

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Чириця
Наталія
Петрівна

секретар

Аграрна партія України

Козел 
Інна
Олександрівна

 

Радикальна партія Олега Ляшка

Демчик
Ірина
Степанівна

 

Політична Партія «Опозиційний блок»

Падурян
Ігор
Вікторович

 

Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

Пелихівський
Сергій 
Сергійович

 

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

 

 

Постійна комісія

з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних
відносин та охорони навколишнього природного середовища

 

Іщук
Петро
Олександрович

голова

Аграрна партія України

Рижук
Віктор 
Володимирович

заступник

Аграрна партія України

Волинець
Михайло 
Володимирович

секретар

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Жук
Руслан
Семенович

 

Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

Кільніцький 
Анатолій
Миколайович

 

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Поночовний
Віктор
Миколайович

 

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Штогрин
Марія
Ярославівна

 

Радикальна партія Олега Ляшка

 

 

Постійна комісія

з питань бюджету та комунальної власності

 

Лаврухін
Владислав
В’ячеславович

голова

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Данілов
Андрій
Васильович

заступник

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Малишевський
Сергій
Вікторович

 

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Гончарук
Ігор
Миколайович

 

Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

Міцик 
Сергій
Станіславович

 

Радикальна партія Олега Ляшка

Прус
Петро
Арсентійович

 

Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

Ляшук 
Володимир 
Віталійович

 

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»