Розпорядження голови районної ради від 02.06.2015 року № 12 "Про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

ГоловнаМенюОчищення влади → Розпорядження голови районної ради від 02.06.2015 року № 12 "Про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

02.06.2015

 

 

 

 

УКРАЇНА

 

ЧУДНІВСЬКА РАЙОННА РАДА

 

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

 

голови районної ради

 

 

від 02.06.2015 року               № 12

 

 

Про проведення перевірки,

передбаченої Законом України

«Про очищення влади»

 

 

Відповідно до статті 55  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 із змінами, Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №1025-р :

1. Провести перевірку, передбачену Законом «Про очищення влади», стосовно посадових осіб місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради (крім виборних посад), визначивши днем початку проведення перевірки 02 червня 2015 року.

2. Визначити керуючого справами виконавчого апарату районної ради Ратошнюк В.В. відповідальним за проведення перевірки.

3. Провідному спеціалісту організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Грибан Л.І. забезпечити ознайомлення працівників виконавчого апарату районної ради, у тому числі тих, які відсутні на роботі (знаходяться у відрядженні, щорічних основних та додаткових відпустках та перебувають на листку непрацездатності) з  даним розпорядженням та розмістити його на офіційному веб–сайті районної ради у день його видання.

4. Посадовим особам виконавчого апарату районної ради (крім виборних посад), які підлягають перевірці, у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки у виконавчому апараті районної ради подати керуючому справами виконавчого апарату районної ради Ратошнюк В.В.  власноруч написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї за формою згідно з додатком 1 або 2.

    Неподання заяви посадовою особою  виконавчого апарату районної ради у визначений строк або повідомлення у заяві про те, що до неї застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, є підставою для звільнення із займаної посади.

6. Керуючому справами виконавчого апарату районної ради Ратошнюк В.В.  в триденний термін після одержання заяви забезпечувати розміщення на офіційному веб-сайті інформації про початок проходження перевірки особою, копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом).

 

7.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.                                                        

 

 

Голова ради                                                      В.М. Копчик 

 

 

 

 

 

 

 

 

                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            

 

 

Файли до розділу: