Депутати районної ради

ГоловнаМеню → Депутати районної ради

 

 ДЕПУТАТИ РАЙОННОЇ РАДИ

VІІ СКЛИКАННЯ

 

 

1

Баліцький
Павло Станіславович

Політична Партія «Опозиційний блок»

2

Білоус
Юрій Михайлович

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

3

Бортовський
Олексій Павлович

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

 

4

Волинець
Михайло Володимирович

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

5

Воробйов
Віталій Вікторович

Радикальна партія Олега Ляшка

6

Гончарук
Ігор Миколайович

Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

 

7

 

Далекий
Михайло Миколайович

 

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

 

8

Данилюк
Сергій Миколайович

Радикальна партія Олега Ляшка

9

Данілов
Андрій Васильович

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

 

10

Демчик
Ірина Степанівна

Політична Партія «Опозиційний блок»

11

Домашенко
Павло Павлович

Політична Партія «Опозиційний блок»

12

Дячук
Володимир Миколайович

Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

 

13

 

Жук
Руслан Семенович

 

Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

 

 

14

Іщук
Ольга Павлівна

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

15

Іщук
Петро Олександрович

Аграрна партія України

16

Кривоцюк
Володимир Євгенович

Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

 

 

17

Кільніцький
Анатолій Миколайович

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

18

Кіндрук
Раїса Василівна

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

19

Костяков
Сергій Михайлович

Радикальна партія Олега Ляшка

20

Лаврухін
Владислав В’ячеславович

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

21

Олексунь
Інна Вікторівна

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

22

Оліщук
Микола Олександрович

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

23

Падурян
Ігор Вікторович

Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

 

 

24

Поночовний
Віктор Миколайович

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

25

Прус
Петро Арсентійович

Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

 

 

26

Рижук
Віктор Володимирович

Аграрна партія України

27

Роспотнюк
Володимир Леонідович

Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія «За добробут та соціальний захист народу»

 

28

Скриваник
Анатолій Ростиславович

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

29

Снігур
Людмила Сергіївна

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

30

Присяжнюк
Наталія Миколаївна

Радикальна партія Олега Ляшка

31

Чириця
Наталія Петрівна

Аграрна партія України

32

Янківська
Леся Миколаївна

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

 

33

Яременко
Олена Петрівна

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

34

Яцкова
Зоя Володимирівна

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»